نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

" حسن رزاقی " سکان دار مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بهاباد شد

مراسم تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهاباد برگزار شد
مراسم تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهاباد برگزار شد

طی حکمی از طرف " عباسعلی دانافر " مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد "حسن رزاقی " به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان بهاباد معرفی گردید.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بهاباد مراسم تکریم مدیر قبلی و معرفی مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان بهاباد با حضور حجه الاسلام بشکانی امام جمعه ، عباس دهقان معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان ، خانی زاده فرماندار ، روسای ادارات روابط عمومی و حراست اداره کل آموزش و پرورش ، بخشداران مرکزی و آسفیج ، روسای ادارات و نهاد های شهرستان و تعدادی از پیشکسوتان و روسای قبلی آموزش و پرورش و برخی از  فرهنگیان بهاباد در محل سالن اجتماعات دبیرستان شهید زینلی بهاباد برگزار گردید.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان در این مراسم با اشاره به جایگاه آموزش و پرورش در جامعه بالاترین توفیق خدمت به مردم را در دستگاه آموزش و پرورش دانست و با تشکر از زحمات و تلاش های چندین ساله حسن عبداللهیان در سمت مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهاباد برای حسن رزاقی مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان نیز آرزوی توفیق و موفقیت نمود.

خانی زاده فرماندار بهاباد نیز وظیفه آموزش و پرورش را تربیت دانش آموزانی خلاق ،محقق و پژوهشگر دانست تا بتوانند علاوه بر اینکه خود انسانهایی آگاه در جامعه می شوند به دیگران نیز آگاهی ببخشند

فرماندار بهاباد با اشاره به ویژگی های یک معلم خوب ،تدریس همراه با عشق را تاثیر گذار دانست و بیان کرد : اگر بخواهیم علمی که به دانش آموز می آموزیم تاثیر گذار باشد باید معلم درس خود را با عشق و علاقه به دانش آموز بیاموزد.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان بهاباد توجه ویژه آموزش و پرورش به نقش خانواده ها در تربیت دانش آموزان را خواستار و بر پررنگ شدن نقش انجمن های اولیاء و مربیان در مدارس تاکید نمود.

ارائه گزارش توسط حسن عبداللهیان و نیز بیان برخی برنامه ها و سیاست های کاری  توسط حسن رزاقی از دیگر برنامه های این مراسم بود.

لازم به ذکر است حسن عبداللهیان به مدت 8 سال سکان دار مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بهاباد بود و از امروز با حکم مدیر کل آموزش و پرورش استان این مسئولیت را به حسن رزاقی واگذار نمود.