نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

همزمان با هفته بزرگداشت مقام معلم ، همایش جایگاه و منزلت علم و معلم با حضور ایرج حسابی برگزار شد.

برگزاری همایش جایگاه و منزلت علم و معلم در شهرستان بهاباد
همزمان با هفته بزرگداشت مقام معلم ، همایش جایگاه و منزلت علم و معلم با حضور ایرج حسابی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بهاباد همزمان با هفته بزرگداشت مقام معلم همایش " جایگاه و منزلت علم و معلم " با حضور امام جمعه ، معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرماندار ، مدیر آموزش و پرورش ، اعضاء شورای شهر و شهردار ، تعدادی  از مسئولین شهرستان و جمع زیادی از فرهنگیان این شهرستان و با سخنرانی ایرج حسابی فرزند پروفسور حسابی در محل سالن اجتماعات ملاعبدالله بهابادی برگزارشد.

حجه الاسلام ابراهیمی بشکانی امام جمعه شهرستان بهاباد در این همایش با اشاره به زندگی و خدمات ارزشمند پروفسور حسابی ، اورا نمونه و الگویی بزرگ برای همه به ویژه جامعه فرهنگیان دانست و بر مطالعه زندگی نامه ، خاطرات و آثار این دانشمند بزرگ ایرانی تاکید نمود.

ایرج حسابی مدیر عامل بنیاد پروفسور حسابی نیز که سخنران اصلی این همایش بود در سخنان خود به بیان خاطرات دکتر حسابی پرداخت و همه پیشرفت ها و موفقیت های او را حاصل ایمان به خدا همراه با مجاهدت ، سخت کوشی ، اراده محکم و  تلاش های سخت و خستگی ناپذیر دکتر حسابی در طول دوران تحصیل و کار خود دانست .

فرزند پروفسور حسابی همچنین در سفر به شهرستان بهاباد از آموزشگاه زبان صدر و موزه علوم طبیعی آموزش و پرورش نیز بازدید نمود.