نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نواخته شدن زنگ نفی سلطه و مبارزه با استکبارجهانی درمدارس بهاباد

نواخته شدن زنگ نفی سلطه و مبارزه با استکبارجهانی درمدارس بهاباد
 

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش بهاباد، با حضور فرماندار، جمعی از مسوولان و مدیران دستگاههای اجرایی همزمان با سراسر كشور زنگ « نفی سلطه و مبارزه جهانی با آمریكا» به صورت نمادین در دبستان پسرانه شهید مدرس به صدا درآمد.

در این مراسم «حسن عبداله ئیان» رئیس اداره آموزش و پرورش بهاباد ضمن عرض خیرمقدم و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانش آموز اظهار داشت: با نواخته شدن این زنگ در مدارس كشور بار دیگر فریاد نفی سلطه استكبار توسط دانش آموزان مسلمان و انقلابی ایران به گوش ملتهای آزاده جهان خواهد رسید.

در ادامه نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج بهاباد با اشاره به نقش تعیین کننده دانش آموزان و دانشجویان در روزهای اوایل انقلاب اسلامی و به ثبت رسیدن یوم الله 13 آبان گفت: دانش آموزان نسل امروز نیز باید با توجه به اندیشه ها و مبانی فكری هم سن و سالان خود در سالهای مقارن با انقلاب اسلامی، قاطعانه در برابر استكبار جهانی ایستادگی كنند.

«حجت الاسلام والمسلمین دهستانی» با اشاره به خیزش گسترده ملتهای مسلمان جهان و بیداری اسلامی در برخی كشورها، گفت: سلطه استكبار جهانی بر مردم مظلوم جهان به نقطه پایان خود رسیده و به سوی افول و نابودی گام بر می دارد و حركت مردم آزادیخواه جهان به سمتی پیش خواهد رفت كه آزادی و استقلال را برای همه آزادیخواهان جهان به ارمغان خواهد آورد.

امسال به علت تقارن یوم الله 13 آبان در روز جمعه، زنگ ' نفی سلطه و مبارزه با استكبار جهانی ' روز 14 آبان در مدارس سراسر نواخته شد.