نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نواختن زنگ حماسه حضور در مدارس متوسطه شهرستان بهاباد

نواختن زنگ حماسه حضور در مدارس متوسطه شهرستان بهاباد

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش بهاباد، درآستانه برگزاری انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی زنگ حماسه حضور در کلیه مدارس متوسطه و به صورت نمادین با حضورفرماندار، رئیس اداره آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین ادارات و نهاد های دولتی در دبیرستان دخترانه میلاد نواخته شد.

رئیس اداره آموزش و پرورش بهاباد ضمن تبریک هشتم اسفندماه سالروز تاسیس نهاد مقدس امور تربیتی و روز تربیت اسلامی خطاب به دانش آموزان گفت:امسال برخی از شما دانش آموزان با شرکت در انتخابات ورودتان به مرحله مهم تصمیم گیری برای آینده کشور را جشن می گیرید که این نشان دهنده بلوغ فکری و اجتماعی شماست.  

«حسن عبداله ئیان» با اشاره به اینکه حضور مردم و بویژه دانش آموزان و فرهنگیان در راهپیمایی 22 بهمن برای دشمنان ما یادآور خاطره شکست های مکرر در صحنه های انقلابی بود، گفت: این راهپیمایی بار دیگر نشان داد ملت ما ندای رهبر و ولی خود را بدون چون و چرا لبیک می گوید و برای حفظ و حراست از نظام مقدس جمهوری اسلامی که برای تناور شدن آن خون های پاک جوانان ریخته شده است، باز هم آماده جانفشانی است.

فرماندار بهاباد نیز در این مراسم ضمن تشریح مراحل برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی برای دانش آموزان، حضور در انتخابات را یکی از تکالیف بزرگ و مهم هر ایرانی دانست و تاکید کرد: شما جوانان که در انتخابات پیش رو برای اولین بار پای صندوق های رای حاضر خواهید شد بدون تردید بلوغ سیاسی و اجتماعی تان را جشن می گیرید و با این جشن تکلیف سیاسی وارد عرصه خطیر تصمیم گیری برای آینده خودتان و جامعه می شوید و بدون تردید اهمیت و تاثیر رای خودتان را به خوبی می دانید.

«محمد رضا هدائی» در ادامه با اشاره به نقش مهم و بی بدیل فرهنگیان و دانش آموزان در عرصه های مهم سیاسی و اجتماعی و اهمیت شرکت در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی از آنان خواست تا بار دیگر با حضورپر رنگ خود در این حماسه بزرگ کاخ آمال بی پایه غربیان را فرو ریزند.

گفتنی است قرائت بیانیه بسیج دانش آموزی و مقاله توسط دانش آموزان و رای گیری نمادین از دانش آموزان از دیگر برنامه های این مراسم بود.