نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نشست خبری مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهاباد

در سال تحصیلی جدید هیج گونه مشکلی در زمینه کمبود نیروی انسانی و فضای آموزشی مناسب نخواهیم داشت.همه چیز برای مهری باشکوه مهیا شده است.
نشست خبری مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهاباد

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بهاباد در آستانه ماه مهر و بهار تعلیم و تربیت نشست خبری مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهاباد با حضور خبرنگاران محلی و اصحاب رسانه برگزار شد.

تشریح برنامه های بازگشائی مدارس در قالب طرح پروژه مهر و نیز برخی طرح ها و برنامه های این مدیریت برای سال تحصیلی جدید (97-96) از مهمترین مباحث مطرح شده در این نشست خبری بود

حسن عبداللهیان مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهاباد در این نشست با اشاره به تقارن آغاز سال تحصیلی جدید با هفته دفاع مقدس و دهه اول ماه محرم و گرامیداشت این مناسبت های ملی و مذهبی بر تکریم ارزشها به ویژه احیای امر به معروف و نهی از منکر در برنامه های  امسال به ویژه هفته اول مهر تاکید نمود.

مدیر آموزش و پرورش بهاباد ازجذب بیش از  25 نفر از طریق دانشگاه فرهنگیان و آزمون های استخدامی در آموزش و پرورش شهرستان بهاباد  و همچنین بهره برداری  از دو آموزشگاه طرح برکت در بهاباد و احمد آباد خبر داد و افزود در سال تحصیلی جدید به حول و قوه الهی هیچ گونه مشکلی از بابت کمبود نیروی انسانی و فضای آموزشی مناسب در شهرستان نخواهیم داشت.

عبداللهیان با ارائه آمار و ارقامی از تعداد دانش اموزان مقاطع مختلف تحصیلی از رشد 4درصدی تعداد دانش آموزان نسبت به سال تحصیلی گذشته خبر داد.

ارائه گزارش طرح های نیمه تمام از جمله ساختمان موزه علوم طبیعی ، زمین چمن مصنوعی آموزشگاه  شهید زمانی نژاد و آموزشگاه های خیری روستاهای علی آباد و کریم آباد از دیگر مباحث مطرح شده توسط مدیر آموزش و پرورش بهاباد در بین خبرنگاران بود.

حسن عبداللهیان در پایان  از همه مسئولین و نهادهای دولتی، امام جمعه، اعضاء شورای آموزش و پرورش ، شوراهای اسلامی شهر و روستا ،شهرداری و دهیاری های شهرستان ،نیروهای نظامی و انتظامی ،خبرنگاران و اصحاب رسانه ،اولیاء ارجمند ،فرهنگیان تلاشگر ،دانش آموزان عزیز و به ویژه از حمایت ها و همراهی فرماندار شهرستان بهاباد که در سال تحصیلی گذشته همراه و یاور آموزش و پرورش بهاباد بوده اند تقدیر و تشکر نموده و از همه این عزیزان برای ایجاد مهری باشکوه و سال تحصیلی همراه با موفقیت های بیشتر و بهتر دعوت نمود.