نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

موزه تاریخ آموزش و پرورش شهرستان بهاباد افتتاح شد

سیری کوتاه در گذر یک قرن آموزش و پرورش در بهاباد
سیری کوتاه در گذر یک قرن آموزش و پرورش در بهاباد

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بهاباد موزه تاریخ آموزش و پرورش شهرستان بهاباد با حضور فرماندار،اعضاء شورای شهر ، مدیر و اعضاء شورای آموزش و پرورش و تعدادی از پیشکسوتان فرهنگی افتتاح و به بهربرداری رسید.

 این موزه که به تاریخ یکصد ساله آموزش و پرورش در شهرستان بهاباد می پردازد از بخش های مختلفی همچون : کلاس شهدای دانش آموز ، اسناد و مدارک ، تصاویر ، وسایل کمک آموزشی قدیمی ، سمعی و یصری و... تشکیل و با ارايه ي تصاويرو مدارکی  از مدارس قديمي ، دانش آموزان ، وسايل كمك آموزشي و كتابهاي درسي و قديمي ، سير تحول آموزش و پرورش شهرستان بهاباد به نمايش گذاشته شده است .

حسن عبداللهیان مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهاباد در مراسم افتتاح این موزه با اشاره به  جايگاه علمی  و فرهنگی شهرستان بهاباد و علما و فرهیختگان  اين ديار که در گذر تاريخ  خدمات ارزنده اي را به تعلیم و تربیت این شهرستان عرضه داشته اند تشکیل چنین موزه ای را جهت  حراست از مفاخر گذشته و ادامه  راه تكامل و مسير پويايي فرهنگ درخشان آن ضروری دانست .

لازم به ذکر است موزه تاریخ آموزش و پرورش شهرستان بهاباد در محل خیابان امام خمینی (ره) -کوچه شهدای جلیلی - جنب دبیرستان پسرانه ابن سینا تشکیل و روزهای دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 17 الی 20 آماده بازدید عموم می باشد.