نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مراسم تجلیل از رتبه های برتر کنکور سراسری سال 97 شهرستان بهاباد با حضور مسئولین برگزار شد

جشن بزرگ ستارگان افتخار
فرماندار بهاباد: غرور علمی از آفت های علم و دانش است و ارزش علم و دانش در گرو تعلیم و تربیت صحیح و حرکت در مسیر قرب الی الله می باشد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بهاباد همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران جشن بزرگ " ستار گان افتخار" و تجلیل از رتبه های برتر کنکور سراسری سال 97 شهرستان بهاباد با حضور حجه الاسلام اخوان امام جمعه موقت بهاباد ، فرماندار ، بخشداران بخش های مرکزی و آسفیج ، مدیر آموزش و پرورش ، جمعی از مسئولین و تعدادی از فرهنگیان ، دانش آموزان و اولیاء آنها در محل مجتمع فرهنگی هنری ملا عبدالله بهابادی برگزار شد.

"محمدمهدی خانی زاده" فرماندار بهاباد دراین  مراسم با اشاره به  ارزش و اهمیت علم و دانش در دین مبین اسلام  گفت: همه ما نیازمند اخلاق علمی هستیم؛ هر کاری اخلاقی دارد و آنچه در علم مهم است اخلاق علمی است که به آن زینت می دهد.
رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان بهاباد  غرور علمی ؛ بی رغبتی نسبت به پژوهش، مردم گریزی، بی احترامی به مردم و دین گریزی را از آفات علم دانست و افزود اگر علم و عالمی دچار این آفات شود نه تنها برای جامعه سودمند نخواهد بود بلکه وبال جامعه بشری خواهد شد.
خانی زاده  در ادامه به ضرورت تربیت صحیح دانش آموزان  همراه با تهذیب اخلاق و رفتار آنها اشاره و  بیان داشت : علمی که در مسیر قرب الی الله باشد هر علمی که باشد برای جامعه و بشریت سودمند خواهد بود.
فرماندار بهاباد در قسمت دیگری از سخنانش به دانشجویان و دانش آموزان توصیه کرد : همه کارهای خود را باید برای خدا و خدمت به مردم انجام دهیم و نتیجه آن را به خداوند واگذار کنیم. و تلاش کنیم  علم و دانش و تخصصمان   همراه با عمل باشد، چرا که علم بدون عمل فایده و اثری ندارد.

"حسن رزاقی" مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهاباد نیز  در این مراسم به  بیان گزارشی از عملکرد این اداره و کسب رتبه های برتر علمی، فرهنگی، تربیتی و ورزشی دانش آموزان در استان و کشور پرداخت.
وی به استفاده از ظرفیت های نیروهای انسانی و متخصص بومی شهرستان در آموزش و پرورش اشاره نمود و گفت: 98 درصد معلمین بومی شهرستان هستند.
گفتنی است در این مراسم حدود 24 نفر از برترین های کنکور سراسری و فرهنگیانی که در زمینه آماده سازی دانش آموزان جهت کنکور سراسری تلاش نموده بودند  مورد تجلیل قرار گرفتند.  
اجرای نمایش طنز و موسیقی از دیگر برنامه های این جشن بود