نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مراسم اختتامیه کلاسهای تابستانی طرح اوقات فراغت

مراسم اختتامیه کلاسهای تابستانی طرح اوقات فراغت

در این مراسم «عبداله ئیان» رئیس اداره آموزش و پرورش بهاباد در سخنانی با تاکید بر غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان به جای پرکردن این اوقات کشف ظرفیتهای فرهنگي و اجتماعي ، تقویت روحیه همگرایی و مسئولیت پذیری و  پرورش ابتکاروخلاقیت  در دانش آموزان را از مهمترین دست آوردهای کلاسهای تابستانی طرح اوقات فراغت برشمرد.  

«عبداله ئیان» در ادامه افزود: در تابستان امسال 350 نفر از دانش آموزان در کلاسهای کانون فرهنگی و تربیتی شهید بهشتی ، 250 نفر درمدارس قرآنی، 250 نفردرکلاسهای ورزشی و 250 نفر هم در اردوهای جهادی روستاهای کمکوئیه، ده جمال و جلگه در رشته های مختلف شرکت نمودند.

وی اظهارداشت : همچنین در تابستان امسال 500 از نفر از دانش آموزان شرکت کننده در کلاسهای تابستانی طرح اوقات فراغت در قالب اردوهای یک روزه به اردوگاه شهدای دانش آموزصادق آباد و 700 نفر از دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی این شهرستان در قالب اردوهای چند روزه به استانهای تهران،همدان،چهارمحال بختیاری ، لرستان،کرمان، فارس، خراسان رضوی و قم اعزام شدند.

لازم به ذکر است اجرای سرود، شعرخوانی ، اهداء جوایز به مربیان و دانش آموزان برتر این کلاسها و بازدید از نمایشگاه آثار تولیدی دانش آموزان از دیگر برنامه های این مراسم بود.