نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

سفر یکروزه مدیر کل آموزش و پرورش استان به شهرستان بهاباد

بازدید مدیر کل آموزش و پرورش استان از چند واحد آموزشی و پروژه های عمرانی آموزش و پرورش در بهاباد
گزارش سفر یکروزه مدیر کل آموزش و پرورش استان به شهرستان بهاباد

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بهاباد، مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد  درسفر به بهاباد از چند واحد آموزشی ، یک پروژه عمرانی و یک طرح ورزشی این شهرستان بازدید کرد .
مدیرکل آموزش وپرورش پس از حضور در مراسم نمادین استانی مانور زلزله که در دبیرستان دخترانه ریحانه برگزارشد به اتفاق مدیرکل نوسازی مدارس ، رئیس سازمان دانش آموزی و مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهاباد  به بازدید ساختمان در دست احداث موزه علوم طبیعی بهاباد رفت و ازنزدیک روند احداث این بنا را بررسی کرد .
"دانافر"  درادامه از پروژه دردست احداث زمین چمن مصنوعی مدرسه امینی بازدید نمود که 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و انشاالله تا مهرماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.
وی سپس درجمع نمازگزاران دانش آموز دردبیرستان شهید رفیعیان حضور یافت و پس ازفریضه نماز درجمع دانش آموزان گفت : استعداد ، تلاش و حمایت رمز موفقیت هردانش آموزاست و شما دانش آموزان برای رسیدن به موفقیت باید همواره به این سه عامل توجه داشته باشید .
مدیرکل آموزش وپرورش نقش حمایتی خانواده ومدرسه را مهم خواند و از دانش آموزان خواست قدردان زحمات اولیا ومربیان خود باشند و زحمات آنان را ارج نهند .
ایشان درادامه درمحیطی صمیمی با دانش آموزان پایه یازدهم ریاضی وتجربی این دبیرستان به گفتگو پرداخت .
عباسعلی دانافرهمچنین درجمع کارکنان اداری آموزش وپرورش بهاباد نیز حضور یافت و با مسائل و مشکلات مختلف اداری ، آموزشی و تربیتی شهرستان بهاباد از زبان کارشناسان آگاه شد .
هنرستان دخترانه بهاباد آخرین مدرسه ای بود که مورد بازدید مدیرکل و همراهان وی قرارگرفت .