نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

سفر معاونین مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد به شهرستان بهاباد

معاونین پشتیبانی ، پرورشی و فرهنگی ، سلامت و تربیت بدنی در یک سفر کاری به بهاباد سفر کردند
سفر معاونین مدیرکل به شهرستان بهاباد

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان بهاباد دیدار با خانواده شهید فرهنگی ، عیادت بیماران فرهنگی ، همایش معلمان بخش آسفیج ، نشست مدیران مدارس شهرستان بهاباد ، تشکیل شورای اداری آموزش و پرورش ، جلسه مشترک با فرماندار بهاباد ، دیدار با رئیس شورای اسلامی شهر ، بازدید از مراکز آموزشی ، پرورشی ، ورزشی ، فرهنگی و تجلیل از پیشکسوتان فرهنگی از مهمترین برنامه های این سفر بود .

معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش هدف از این سفر را بررسی ظرفیت های آموزش و پرورش درشهرستان بهاباد ذکرکرد و افزود :دراین سفر کاری وضعیت آموزشی ، پرورشی ، فرهنگی ، ورزشی ، مالی و اداری آموزش و پرورش این شهرستان توسط معاونین و کارشناسان اداره کل آموزش و پرورش مورد بررسی قرارگرفت .

"علی دهقان بهابادی"  ایجاد تعامل و ارتباط موثر بین ادارت آموزش و پرورش شهرستانها و مناطق را از دیگر اهداف این سفر برشمرد و افزود : دراین سفر کاری،  مدیران  آموزش و پرورش شهرستانها میبد و اردکان نیز برای تبادل تجربه و همکاری حضور داشتند و با امضای تفاهم نامه ای معین یکدیگر در برنامه های آموزشی و پرورشی شدند .

وی خاطرنشان کرد: دراین بازدید علی سرداری اردکانی معاون پرورشی و فرهنگی ، عباس دهقان معاون تربیت بدنی و سلامت ، محسن موحدی و محمد اشرفیان مدیران آموزش و پرورش میبد و اردکان و تنی جند از روسا و کارشناسان حوزه معاونت پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش نیز حضور داشتند

دیدار با خانواده شهید فتاح صالحی

هیات اعزامی اداره کل آموزش و پرورش به شهرستان بهاباد در بدو ورود به این شهرستان در منرل شهید فتاح صالحی حضور یافت و ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدای والامقام از ایثار و فداکاری این شهید فرهنگی تجلیل به عمل آمد

عیادت از فرهنگیان بیمار

معاونین مدیرکل آموزش و پرورش با حضور در منزل محمدعلی خوش خوش آبادی ، بی بی سکینه رضوی ، غلامرضاحسنی و مجیدتوکلی از این همکاران فرهنگی عیادت و درجریان روند بیماری آنان قرار گرفته و شفای کامل این عزیزان را از خداوند متعال مسئلت کردند .

همایش معلمان بخش آسفیج

  دراین همایش که معلمان بخش آسفیج حضور داشتند مسائل  و مشکلات و ظرفیت های این بخش مورد بحث و بررسی قرارگرفت و از زحمات معلمان مدارس بخش تقدیر به عمل آمد.

شورای اداری آموزش و پرورش شهرستان بهاباد

درادامه این بازدید شورای اداری کارکنان مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بهاباد نیز تشکیل و مدیرآموزش و پرورش شهرستان وضعیت آموزشی ، پرورشی ، فرهنگی ، ورزشی و...آموزش و پرورش در شهرستان بهاباد را تشریح کرد و درادامه هریک از معاونین و تنی چند از کارشناسان این مدیریت به بیان پتانسیل ها ، مسائل و مشکلات حوزه خود پرداختند .

دیدار با رئیس شورای آموزش و پرورش

معاونین مدیرکل آموزش و پرورش در ادامه سفر دو روزه خود به شهرستان بهاباد با فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش این شهر دیدار و درمورد مسائل مختلف آموزش و پرورش این شهرستان گفتگو کردند .

دراین دیدار لوح تقدیر مدیرکل آموزش و پرورش به پاس تلاش و همراهی های حاج عباس اقبال برای توسعه آموزش و پرورش در شهرستان بهاباد به وی اهدا و از ایشان تجلیل به عمل آمد .

نشست مدیران مدارس شهرستان بهاباد 

مدیران مدارس شهرستان بهاباد نیز درنشست مشترکی با معاونین مدیرکل آموزش و پرورش به طرح دیدگاهها ، نقطه نظرات ، مسائل و مشکلات مدارس این شهرستان پرداختند و نظرات و پیشنهادات خود را برای بهره مندی از ظرفیت حداکثری مدارس و فضاهای آموزشی و پرورشی شهرستان ارائه کردند

تجلیل از پیشکسوتان فرهنگی

در نشست مدیران مدارس شهرستان بهاباد با اهدای لوح تقدیر و هدایائی از چهار پیشکسوت فرهنگی این شهرستان به نام های میرزا محمد ایمانی ، احمد هوشمند ، محمد علی اخوان ، عبدالله بزم تقدیر شد و به پاس زحمات یکی از پیشکسوتان فقید فرهنگی مرحوم حاج علی اصغر گرانمایه از خانواده این فقید سعید نیز تجلیل شد 

درادامه این برنامه بازدیدی هریک از معاونین ، روسای ادارات و کارشناسان به بررسی مسائل آموزش و پرورش درحوزه کاری خود پرداختند .

بررسی وضعیت هنرستان کشاورزی ، ظرفیت های اردوگاه بهاباد ، فعالیت های دارالقران ، فضاها واماکن ورزشی ، موزه علوم طبیعی و مدارس مورد بازدید اعضای تیم اعزامی استان قرارگرفت .