نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

سفر سرداری معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد به شهرستان بهاباد

یک روز پر کار برای معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد در بهاباد
گزارش کامل سفر معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد به شهرستان بهاباد

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بهاباد روز گذشته سرداری معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد به همراه تعدادی از روسای ادارات و کارشناسان این حوزه با حضور در شهرستان بهاباد ضمن بازدید از طرح ها و برنامه های پرورشی مدارس شهرستان در همایش مدیران و معاونین و مربیان پرورشی شهرستان شرکت نمودند.

سرداری در ابتدای ورود و پس از دیدار با کارکنان اداری مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بهاباد در جلسه ای با حضور عباس اقبال فرماندار و  مدیر آموزش و پرورش به بررسی مسائل و مباحث مربوط به حوزه پرورشی و تربیتی پرداختند . شروع به کار ساخت ساختمان کانون فرهنگی تربیتی شهید بهشتی بهاباد از مهمترین تصمیمات این جلسه بود.

معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان سپس در مراسم ختم و یادبود فرهنگی فقید مرحوم محمدرضا کریمی که در محل دبیرستان شهید مطهری و با حضور خانواده این مرحوم برگزار شده بود شرکت نمود و ضمن رساندن پیام تسلیت مدیر کل آموزش و پرورش به خانواده مرحوم کریمی برای آن عزیز سفر کرده آرزوی غفران و رحمت الهی نمود.

شرکت در مراسم افتتاحیه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای شهرستان بهاباد برنامه بعدی آقای سرداری بود.

معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش در این مراسم با اشاره به تاثیر ورزش در سلامت روح و جسم  دانش آموزان از آنها خواست رقابتشان در این المپیاد همراه با رفاقت  و روح پهلوانی باشد .

برنامه بعدی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شرکت در همایش مدیران ،معاونین و مربیان پرورشی مدارس شهرستان بهاباد بود

سرداری  در این همایش با اشاره به جایگاه خطیر و تاثیر گذار مربی پرورشی در مدارس به چهار   ویژگی مهم یک رهبر و مدیر آموزشی و تربیتی موفق اشاره نمود.
سرداری صداقت ، شایستگی ،آینده نگری و اشتیاق آفرینی را چهار ویژگی مدیران و مربیان موفق آموزشی و تربیتی دانست و از مدیران و مربیان خواست تا با استفاده از این ویژگی ها دنیای واقعی دانش آموزان را آنقدر شیرین و بانشاط کنند که دانش آموزان بیش از حد مجذوب و معطوف به دنیای مجازی نشوند. و اگر بتوانیم دانش آموزان را برای  درست و سالم  زندگی  کردن تربیت کنیم میتوانیم ادعای موفقیت داشته باشیم.

بازدید از اردوگاه شهدای دانش آموز بهاباد آخرین برنامه سفر آقای سرداری به شهرستان بهاباد بود .در پایان این سفر نیز در جاسه ای با حضور مدیر آموزش و پرورش بهاباد هر یک از روسای ادارات و کارشناسان حوزه پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد آقایان : زارع شاهی ، غفاریان ، گلستانی ،پناهی و قانعی و همچنین سرکار خانم رادپور به بیان مسائل و مباحث پرورشی مدارس بهاباد که از آنها بازدید نموده بودند پرداختند.