نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

زنگ سرشماری در مدارس بهاباد طنین انداز شد

زنگ سرشماری در مدارس بهاباد طنین انداز شد
همزمان با سراسر كشور، زنگ سرشماری توسط مدیر اجرایی ستاد سرشماری شهرستان و معاون اجرایی وی در دبیرستان دخترانه حضرت زینب(س) نواخته شد و اجرای یكی از طرح های مهم در كشور آغاز گرديد.
در ابتدای این مراسم كه با حضور بخشداران مركزی و آسفیچ، مسئولین ادارات، اعضای شورای اسلامی شهر، اعضای ستاد اجرایی سرشماری شهرستان و مأموران سرشماری برگزار شد، "حسن عبداله ئیان" رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان ضمن خیرمقدم به حاضران در مراسم، از مدیران و معلمین مدارس خواست نقش مهم خود را در آگاهی بخشی و تشویق دانش آموزان و اولیاء آنها برای مشاركت در سرشماری، به خوبی ایفا نمایند.
در ادامه سرپرست فرمانداری بهاباد ضمن گرامیداشت آغاز سرشماری عمومی نفوس و مسكن در كشور اظهار داشت: آمار پایه و اساس همه برنامه ریزی هاست و ارائه اطلاعات صحیح در سرشماری، گامی به سوی شناسایی نیازهای جامعه است.
"ابولقاسم دهقان" سرشماری را چراغ آگاهی و پیشرفت جامعه دانست و تصریح كرد: سرشماری، سرمایه گذاری مردم برای فردای بهتر فرزندانشان است.
مدیر اجرایی ستاد سرشماری نفوس و مسكن شهرستان ادامه داد: تاكنون 6 سرشماری عمومی نفوس و مسكن در ایران طی سالهای 1335، 1345، 1355، 1365، 1375 و 1385 منطبق با جدیدترین روش های علمی انجام شده است.
در ادامه مراسم "عباس كاظمیان" معاون اجرایی ستاد سرشماری نفوس و مسكن شهرستان گفت: سرشماری عمومی نفوس و مسكن از امروز به مدت 21 روز در سراسر ایران اسلامی اجرا می شود و امید است به یاری خداوند متعال و همكاری آحاد ملت شریف ایران و پاسخگویی دقیق و درست به مأموران سرشماری، بتوانیم با موفقیت از عهده انجام سرشماری برآییم.
همچنین در پایان مراسم از برترین های مسابقات دانش آموزی در رشته های نقاشی، روزنامه دیواری و مقاله نویسی با موضوع سرشماری با اهدای جوایزی تقدیر شد.
سپس مدیر اجرایی ستاد سرشماری شهرستان و معاونین اجرایی و فنی وی در جلسه اختصاصی، آخرین رهنمودها را به مأموران سرشماری جهت دقت در ثبت اطلاعات خانوار، احترام به حریم خصوصی افراد، حفظ و حراست از اطلاعات گردآوری شده و رفتار و پوشش مناسب، گوشزد كردند.