نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دیدار رئیس اداره انجمن اولیاء و مربیان اداره کل آموزش و پرورش استان یزد با معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری بهاباد


به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بهاباد همزمان با اولین روز از هفته پیوند اولیاء و مربیان ، رئیس اداره انجمن اولیاء و مربیان اداره کل آموزش و پرورش استان یزد در سفر به شهرستان بهاباد با معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری بهاباد دیدار نمود.

" ابراهیم پیمان فر " در این دیدار که مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهاباد نیز حضور داشت آموزش خانواده را محور اصلی برنامه های اداره انجمن  اولیاء و مربیان استان دانست و بیان داشت : با توجه به آسیب های اجتماعی مختلفی که در جامعه وجود دارد  و نهاد مقدس خانواده را تهدید می نماید توجه به برگزاری دوره های هدفمند آموزش خانواده بیش از پیش ضروری می باشد.

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان بهاباد نیز در این دیدار با اشاره به برخی آسیب های اجتماعی و نا هنجاری هایی که گریبانگیر جامعه امروزی شده است بر نقش آموزش و پرورش و جلسات آموزش خانواده وانجمن اولیاء و مربیان مدارس در کاهش این آسیب ها  تاکید نمود .

"محمد هوشمند" بر آمادگی فرمانداری و همه نهادها و دستگاه های زیربط در همکاری با آموزش و پرورش جهت برگزاری کارگاه های آموزشی و دوره های مختلف آموزش خانواده در شهرستان تاکید نمود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهاباد نیز در این جلسه خانواده را اساس و مبنای تربیت کودک دانست و با اشاره به نقش خانواده ها در آموزش و تربیت دانش آموزان بر توجه ویژه و خاص مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بهاباد بر این موضوع در سال تحصیلی 99-98 تاکید نمود