نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دیدارمدیرکل آموزش و پرورش استان با فرهنگیان شهرستان بهاباد

دیدارمدیرکل آموزش و پرورش استان با فرهنگیان شهرستان بهاباد

در این دیدار«رحیمی نژاد» با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس بویژه شهدای فرهنگی و دانش آموز وهفته بسیج دانش آموزی و اشاره به حماسه آفرینی های دانش آموزان در هشت سال دفاع مقدس گفت: رمز ماندگاری انقلاب اسلامی و گسترش آن در جهان ولایتمداری جوانان و دانش آموزان و تبعیت با بینش و بصیرت آنان از ولایت و رهبری است .

وی در ادامه وظیفه فرهنگیان را تعمیق باورهای دینی و مذهبی خواند و از معلمان خواست تا با ذکر نمونه های عینی از دفاع مقدس روحیه تبعیت از ولایت را در دانش آموزان تقویت نمایند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد با اشاره به اهیمت مدیریت نیروی انسانی در نظام آموزش و پرورش گفت: برای تحقق تحول بنیادین در آموزش و پرورش که از خواسته های اصلی رهبر معظم انقلاب نیز می باشد باید با مدیریت صحیح نیروی انسانی و بکارگیری درست منابع غنی انسانی در آموزش و پرورش در جهت ارتقاء سطح کمی و کیفی نظام آموزشی تلاش نمائیم.

وی هدف از سفر خود به بهاباد را بهره مندی از نقطه نظرات ، پیشنهادات و ارائه راهکارهای فرهنگیان این شهرستان ذکر کرد و افزود: آشنایی با فعالیتها و وضعیت آموزش و پرورش در بهاباد و تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های شما معلمان از دیگر اهداف این بازدید است.

در ادامه نمایندگان مقاطع مختلف تحصیلی پس از طرح مسائل و مشکلات فرهنگیان و دانش آموزان این منطقه خواستار مساعدت و پیگیری مسائل شدند.

در پایان در فضایی صمیمی و دوستانه سئوالات فرهنگیان  توسط مدیر کل اداره آموزش و پرورش استان پاسخ داده شد.