نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

حضور دانش آموزان مکلف مدرسه راهنمائی امینی بهاباد در امام زاده عبدالله بافق

حضور دانش آموزان مکلف مدرسه راهنمائی امینی بهاباد در امام زاده عبدالله بافق

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش بهاباد، مراسم جشن تکلیف دانش آموزان پایه سوم مدرسه راهنمایی امینی با حضور رئیس ومعاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش و اولیاء دانش آموزان در نمازخانه این آموزشگاه برگزار شد.

رئیس اداره آموزش و پرورش بهاباد در این مراسم در سخنانی گفت: نماز در دین مبین اسلام اشرف و افضل تکالیف بیان شده است و در سن بلوغ نیز نخستین تکلیف برای هر مسلمان نماز است و ستون دین محسوب می شود.

«حسن عبداله ئیان» در ادامه تكليف و عبادت بندگي خدا را نعمت بزرگی دانست که خداوند متعال به عنوان هديه اي بسيار ارزشمنداز همان ابتداي دوره نوجواني به انسانها داده است .

وي با اشاره به فطرت پاك نوجوانان كه به سن تكليف مي رسند از مادران و مربيان دانش آموزان خواست از ابتداي دوران تكليف نسبت به رشد و تعالی همه جانبه آنان تلاش بيشتري نمایند.

اجرای برنامه های شاد و متنوع، قرائت دکلمه و سوگندنامه و اهداء لوح یادبود به دانش آموزان ازدیگر برنامه های این مراسم بود.

لازم به ذکر است دانش آموزان پس از برگزاری مراسم جشن تکلیف خود در آموزشگاه، با حضور در حرم مطهر امام زاده عبدالله بافق (ع) به شکرانه این دعوت و این لبیک نماز شکر به جای آوردند.