نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بهاباد برگزار شد


جلسه گرامیداشت هفته دفاع مقدس در آموزش و پرورش شهرستان بهاباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بهاباد جلسه برنامه ریزی گرامیداشت هفته دفاع مقدس در آموزش و پرورش شهرستان بهاباد با حضور "حسن عبداللهیان " مدیر آموزش و پرورش و "رضا قاسمی " جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج بهاباد برگزار گردید.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهاباد در این جلسه با اشاره به ایثار و از خودگذشتگی مردم شریف ایران به ویژه جوانان و نوجوانان در دوران دفاع مقدس ، آرامش و امنیت امروز جامعه را مرهون ایثار ، از خودگذشتگی و صبر و استقامت شهدا ، رزمندگان ، جانبازان و آزادگان و خانواده های این عزیزان انست و بر انتقال خاطرات ارزشمند آن روزها به نسل امروز و آینده کشور تاکید نمود.وی ضمن بیان ظرفیت های بزرگ آموزش و پرورش در این خصوص بر آمادگی این مدیریت بر اجرای هر چه باشکوهتر برنامه های هفته دفاع مقدس همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید تاکید نمود.

در این جلسه همچنین شهید " محمدرضا صادق زاده " به عنوان شهید شاخص دانش آموز شهرستان بهاباد در سال تحصیلی 98-97 انتخاب و مقرر شد در هفته دفاع مقدس نسبت به معرفی شایسته این دانش آموز شهید اقدام گردد.

حضور راویان دفاع مقدس در مدارس ، برگزاری یادواره شهدای دانش آموز شهرستان ، برگزاری نمایشگاه عکس دفاع مقدس ، سرکشی به خانواده شهدای دانش آموز و.. از جمله مصوبات این جلسه بود.