نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه مشترک شورای معاونین آموزش و پرورش با پرسنل مجتمع امیرکبیرآسفیچ

جلسه مشترک شورای معاونین آموزش و پرورش با پرسنل مجتمع امیرکبیرآسفیچ

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش بهاباد، جلسه مشترک شورای معاونین آموزش و پرورش با پرسنل مجتمع آموزشی و پرورشی امیرکبیربخش آسفیچ در محل دبیرستان امیرکبیرآسفیچ برگزارشد.

مدیرمجتمع آموزشی و پرورشی امیرکبیرآسفیچ در این جلسه که با حضور رئیس و اعضای شورای معاونین آموزش و پرورش، معاونین، معاون دبیران و معاون آموزگاران این مجتمع برگزارشد.ضمن عرض خیرمقدم  گزارشی را از روند فعالیتهای آموزشی ، پرورشی و مالی مجتمع امیرکبیر ارائه نمود.

«علی اکبرتیموری» در ادامه کمبود وسایل کمک آموزشی ،تامین سوخت مدارس، سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزان ، برگزاری کلاس های تقویتی برای دانش آموزان، نبود آزمایشگاه و کارگاه مجهز جهت استفاده دانش آموزان مجتمع، تامین آب گرم سرویس های بهداشتی و کمبود بودجه را از مهمترین مشکلات این مجتمع بیان نمود.

رئیس اداره آموزش و پرورش بهاباد نیز در این جلسه با اشاره به پتانسیل های آموزشی و پرورشی موجود دربخش آسفیچ تلاش و جدیت بیشتر شورای معاونین و پرسنل مجتمع امیرکبیر را در راستای رفع مشکلات این بخش خواستارشد.

«حسن عبداله ئیان» در ادامه با توجه به اجرای طرح نهضت ملی حفظ قرآن کریم با هدف تحقق منویات مقام معظم رهبری گفت:امروز فرصت ويژه اي در رابطه با مسايل قرآني و ديني در سطح آموزش و پرورش كشور ايجاد شده است و همه دانش آموزان و فرهنگيان بايد بهره و استفاده لازم را ببرند.

«عبداله ئیان» ایجاد شرایط مناسب برای ترویج و تبلیغ حفظ قرآن کریم و فرهنگ سازی در این رابطه و نیز ایجاد رغبت و روحیه رقابت سالم و سازنده ، افزایش توانایی دانش آموزان در حفظ ، بهره گیری و تدبر در آیات قرآن را از جمله اهداف مورد نظر در این طرح برشمرد .

در پایان پس از بحث و تبادل نظر پیرامون مشکلات این مجتمع حاضرین پیشنهادها و راهکارهای خود را در راستای حل این مشکلات بیان نمودند.