نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه مشترک شورای معاونین آموزش و پرورش با پرسنل مجتمع امام رضا(ع)

جلسه مشترک شورای معاونین آموزش و پرورش با پرسنل مجتمع امام رضا(ع)

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش بهاباد، جلسه مشترک شورای معاونین با پرسنل مجتمع امام رضا(ع) با حضوراعضای شورای معاونین آموزش و پرورش، مدیر، معاونین، معاون دبیران و معاون آموزگاران مجتمع آموزشی امام رضا(ع) احمدآباد در محل این مجتمع برگزارشد.  

مدیرمجتمع آموزشی و پرورشی امام رضا (ع) احمدآباد دراین جلسه ضمن عرض خیرمقدم گزارشی را از فعالیتهای این مجتمع از بدو تاسیس تا کنون در زمینه های آموزشی ، پرورشی و مالی بیان نمود.

«حسن کارگر» در ادامه کمبود اعتبار، تامین سوخت مدارس، نبود آب گرم درسرویس های بهداشتی مدارس وعدم برگزاری کلاس های تقویتی برای دانش آموزان را از مهمترین مشکلات این مجتمع بیان نمود.

رئیس اداره آموزش و پرورش بهاباد نیز با اشاره به مقام و منزلت معلم و اهمیت نقش آن در اجتماع  گفت: آموزش و پرورش تکیه گاه توسعه فرهنگی است و حرکت در آن بیش از اعتبار، به انگیزه و اعتقاد نیاز دارد و در اصل آموزش و پرورش نهادی است که می توان از آن به عنوان مادر همه برنامه های زیربنایی یک کشور یاد کرد

«حسن عبداله ئیان» افزود: راه اندازی مجتمع های آموزشی و پرورشی در روستاها گامی مهم برای ایجاد عدالت آموزشی در راستای ایجاد تحول بنیادین به شمار می رود. و امید است با تجهیز و ساماندهی این مجتمع ها این امر مهم تحقق یابد.

درادامه معاونت پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش توضیحاتی را در رابطه با دستورالعمل مالی مجتمع های آموزشی و پرورشی بیان نمود.

«مسعود باقری» با تاکید بر اینکه مدیران باید کمک های مالی اولیاء را به حساب مجتمع واریز نمایند گفت: از این پس کلیه خریدهای مدارس تحت پوشش مجتمع ها باید با تصویب شورای مالی مجتمع انجام شود.

در پایان پس از بحث و تبادل نظر پیرامون مشکلات این مجتمع حاضرین پیشنهادها و راهکارهای خود را در راستای حل این مشکلات بیان نمودند.