نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه توجیهی معاون آموزگاران ، معاون دبیران و مدیران مجتمع های آموزشی و پرورشی

جلسه توجیهی معاون آموزگاران ، معاون دبیران و مدیران مجتمع های آموزشی و پرورشی

در ابتدای این جلسه «عبداله ئیان» رئیس اداره آموزش و پرورش بهاباد با تأکید بر پیگیری امور تحصیلی دانش آموزان در راستای بهبود وضعیت آموزشی و پرورشی مجتمع ها گفت: در سال گذشته مجتمع های آموزشی و پرورشی دستاوردهای مهمی را در زمینه های مختلف آموزشی و پرورشی بدست آوردند که همگی مرهون زحمات همکاران ارجمند و مدیران زحمتکش مجتمع ها بود.

وی در ادامه با گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: با توجه به تقارن بازگشایی مدارس با هفته دفاع مقدس باید از خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران برای حضور در مدارس دعوت کنیم تا فضای معنوی مناسبی را در بازگشایی مدارس فراهم کنند.

« عبداله ئیان» با اشاره به وظایف مدیران مدارس بیان داشت: زیباسازی و بانشاط کردن فضای داخل و بیرون مدرسه، شعارنویسی مناسب و نصب بنر و تزیین مدرسه و انجام همه امور مدرسه تا پیش از بازگشایی مدارس امری ضروری است که باید مورد توجه و تأکید قرار گیرد.

در ادامه جلسه معاونین و کارشناسان اداره آموزش و پرورش در رابطه با بازگشایی مدارس و تقارن آن با هفته دفاع مقدس ، برگزاری باشکوه جشن شکوفه ها و بازگشایی مدارس،رعایت مسائل ایمنی و بهداشتی در مدارس ، تکمیل اطلاعات ثبت نام دانش آموزان ، ذخیره سازی سوخت مورد نیاز مدارس و دیگر موارد نکاتی را بیان نمودند.