نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تشکیل جلسه کارگروه دانش آموزی و فرهنگیان کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات

تشکیل جلسه کارگروه دانش آموزی و فرهنگیان کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش بهاباد، جلسه کارگروه دانش آموزی و فرهنگیان کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان با حضور رئیس ، معاونین و کارشناسان اداره آموزش و پرورش ، نمایندگان مدیران و دانش آموزان و تشکلهای دانش آموزی در محل اداره آموزش و پرورش برگزارشد.

رئیس اداره آموزش و پرورش بهاباد در این جلسه گفت : حضور حداكثری در انتخابات مدنظر رهبر معظم انقلاب اسلامی بوده و در این عرصه نیز فرهنگیان با نقش مهم و تاثیر گذار خود و دانش آموزان نیز با آگاهی و بصیرت وظیفه حماسی خود را ایفا خواهند كرد.

«حسن عبداله ئیان» اظهار داشت: همه ما وظیفه داریم با هر وسیله تبلیغاتی ممكن برای حضور حداكثری و آگاهانه مردم در این امر خطیر و سرنوشت ساز كشور تلاس كنیم.

وی در ادامه ضمن تقدیر از حضور پرشور دانش آموزان و فرهنگیان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن از جوانان، دانش آموزان و فرهنگیان این شهرستان خواست تا با حضور پرشور و مقتدرانه در صحنه عظیم انتخابات مجلس نهم، بار دیگر ضمن لبیک به ندای ولی فقیه، باز هم دشمنان را از خیال خام خود مایوس کنند.

گفتنی است نواختن زنگ حماسه حضور در مدارس مقطع متوسطه، سخنرانی مسئولین و کارشناسان در صبحگاه مدارس پیرامون انتخابات، برگزاری مسابقات طراحی پوستر، نقاشی و کاریکاتوربین دانش آموزان با موضوع حضور مردم در انتخابات، اجرای طرح همیارمجلس در مدارس ابتدایی و راهنمایی، همایش فرهنگیان و مربیان پرورشی، نصب روزشمار انتخابات در مدارس و برگزاری جشن تکلیف سیاسی ویژه دانش آموزان رأی اولی از اهم مصوبات این جلسه بود.