نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تجلیل از برترین های کنکور سال95 در بهاباد

برترین های کنکور سراسری سال 95 شهرستان بهاباد در مراسمی مورد تجلیل قرار گرفتند.
تجلیل از برترین های کنکور سراسری سال 95 و نیز رتبه های برتر مسابقات فرهنگی -هنری سال گذشته شهرستان بهاباد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بهاباد در مراسمی با حضور فرماندار ، مدیر آموزش و پرورش ، روسا و مسئولین ادارات و نهاد های دولتی ، مدیران ، دبیران و اولیاء  از نفرات برتر کنکور سراسری سال 95 در شهرستان بهاباد تجلیل شد.

عباس اقبال فرماندار بهاباد در این مراسم این دانش آموزان را امید فردای مردم و جامعه دانست و از آنان خواست با امید به آینده و نشاط راه علم آموزی و پیمودن مراتب علمی را ادامه داده تا در آینده فرد مفیدی برای جامعه و شهرستان باشند.

فرماندار بهاباد به دست آمدن این موفقیت ها را مرهون همت ، همراهی و همدلی فرهنگیان ، اولیاء و مسئولین شهرستان دانست و گفت که باید قدردان این تلاش های دانش آموزان و دانشجویان عزیز شهرستان باشیم

فرماندار بهاباد در ادامه با اشاره به در پیش بودن انتخابات سرنوشت ساز ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا ، انتخابات را مظهر اقتدار ملت ایران دانست و اضافه کرد : انقلاب اسلامی ملت بزرگ ایران بر دو پایه مهم و اساسی  مردم و اسلام بنا شده و همه ما وظیفه داریم با شرکت در انتخابات حافظ و نگاهبان این شجره طیبه باشیم.

حسن عبداللهیان مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهاباد نیز در این مراسم با تبریک این موفقیت ها به دانش آموزان ، اولیاء ، فرهنگیان و مسئولین شهرستان و نیز با ارائه آمار و ارقامی از نتایج کنکور سراسری سال 95 ، امتحانات نهایی متوسطه سال گذشته و رتبه های کشوری مسابقات فرهنگی -هنری دانش آموزان بهابادی از همراهی و همکاری همه مسئولین با آموزش و پرورش شهرستان تقیر و تشکر نمود.

در این مراسم علاوه بر رتبه های برتر کنکور سراسری رتبه های برتر استانی و کشوری مسابقات فرهنگی هنری سال قبل نیز مورد تجلیل قرار گرفتند.