نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری مراسم بزرگداشت هفته تربیت اسلامی و روز امور تربیتی

برگزاری مراسم بزرگداشت هفته تربیت اسلامی و روز امور تربیتی

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش بهاباد، در اولین روز از هفته تربیت اسلامی مراسم بزرگداشت سالروز تاسیس امورتربیتی و روز تربیت اسلامی با حضور رئیس و معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش ، معاونین و مربیان پرورشی و مربیان بهداشت در مدرسه راهنمایی امینی برگزار شد.

معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش بهاباد در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر معماران نهاد مقدس امور تربیتی و  شهدای فرهنگی ازتلاش و همت عالی مربیان پرورشی در جهت رشد و بالندگی دانش آموزان و فتح قله های افتخار در عرصه های مختلف قدردانی نمود.

«علیرضا تیموری» در ادامه افزود: هدف نهایی تربیت اسلامی، ساختن عبد صالح است. که می بایست درمدارس این الگوو هدف نهایی مربیان تربیتی باشد.

رئیس اداره آموزش و پرورش بهاباد نیز با تیریک روز امورتربیتی و آغاز هفته تربیت اسلامی گفت: نهادمقدس و پرافتخارامورتربیتی شجره طیبه ای است که شهیدان والامقام رجایی و باهنردر عرصه نورانی تعلیم و تربیت به یادگار گذاشته اند .

«حسن عبداله ئیان» اظهار داشت: امروز به برکت نظام اسلامی، تربیت درست وقرآنی دراجتماع وخانواده ومدارس برقرار شده است.

وی در ادامه با اشاره به وجود نیروهای ارزشمند در نهاد امور تربیتی به عنوان سرمایه ی بزرگ اجتماعی امور تربیتی از مربیان پرورشی خواست تا با توجه به اسناد تحولی آموزش و پرورش، ضمن مهندسی دقیق نظام مدیریت و برنامه ریزی امور پرورشی مدارس، چارچوب‌ها و زمینه های لازم رابرای جهش‌های بزرگ در امور تربیتی فراهم آورند.

تجلیل از مربیان پرورشی و قرائت شعر و مقاله توسط دانش آموزان از دیگر برنامه های این مراسم بود.