نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری جلسه هماهنگی و برنامه ریزی جشن نیکوکاری در بهاباد

برگزاری جلسه هماهنگی و برنامه ریزی جشن نیکوکاری در بهاباد

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش بهاباد، جلسه هماهنگی و برنامه ریزی جشن نیکوکاری با حضوررئیس ، معاون پرورشی و کارشناسان اداره آموزش و پرورش ، معاون کمیته امداد امام خمینی (ره)  و مسئول واحد مشارکت های مردمی این  اداره در محل اداره آموزش و پرورش برگزارشد.

 

مسئول واحد مشارکت های مردمی کمیته امداد امام (ره) بهاباد در این جلسه با تقدیر و تشکر از همکاری بسیار خوب اداره آموزش و پرورش این شهرستان با کمیته امداد در برگزاری جشن نیکوکاری در سنوات گذشته ، اظهار امیدواری کرد امسال این جشن با شکوهتر از قبل در این شهرستان برگزار شود .

«مهدی دهقان» در ادامه افزود: امسال نیز مانند سال های گذشته جشن نیکوکاری برای تقسیم شادی ها با نیازمندان در 17و 18 اسفند سال جاری برگزار خواهد شد که امید است مردم متدین و خیر شهرستان در این امر خداپسندانه مشارکت فعال داشته باشند .

 

«حسن عبداله ئیان» رئیس اداره آموزش و پرورش بهاباد، نیزدر این جلسه با اشاره به اهمیت برگزاری جشن نیکوکاری و ترویج فرهنگ انفاق و احسان و توسعه فرهنگ مشارکت در جامعه، همکاری و تلاش مضاعف مدیران و مربیان مدارس در راستای برگزاری باشکوه جشن نیکوکاری و جلب مشارکت حداکثری دانش آموزان و اولیاء را خواستار شد.

نواختن زنگ احسان و نیکوکاری در کلیه مدارس و به صورت نمادین با حضور مسئولین درمدرسه شهید زینلی ،اجرای طرح احسان دانش آموز در مدارس و دعوت از اولیاء جهت حضور در جشن نیکوکاری مدارس از مهمترین مصوبات این جلسه بود.