نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری جلسه هماهنگی اعزام کاروان های راهیان نوردرس آمادگی دفاعی

برگزاری جلسه هماهنگی اعزام کاروان های راهیان نوردرس آمادگی دفاعی

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش بهاباد، جلسه هماهنگی اعزام کاروان های راهیان نور درس آمادگی دفاعی با حضور رئیس و کارشناسان اداره آموزش و پرورش، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهاباد، فرمانده بسیج دانش آموزی و فرهنگیان و مربیان درس آمادگی دفاعی دراداره آموزش و پرورش برگزارشد.

رئیس اداره آموزش و پرورش بهاباد با اعلام رضایت خود از نحوه برگزاری اردوهای آمادگی دفاعی پسران و تقدیرو تشکر از عوامل اجرایی این اردوها بر بکارگیری همه نیروها و بهره گیری از همه امکانات در راستای برگزاری باشکوه اردوهای دانش آموزان دخترپایه دوم متوسطه تاکید کرد.

«حسن عبداله ئیان» با مهم شمردن این اردو برای دانش آموزان گفت: این اردو با هدف شناخت دانش آموزان از مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس و آشنایی با سیره شهید و شهادت برگزار می شود.

«عبداله ئیان» در ادامه گفت: باید تلاش کرد که با تبیین درست این اردو زمینه شرکت همه دانش آموزان را در آن فراهم کرد که با سرمایه گذاری که در این برنامه شده هدف گذاری نهایی آن به دست آید.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نیزدر این جلسه زمان اعزام دانش آموزان دختر را هفتم بهمن ماه اعلام کرد و افزود: همراه دانش آموزان عوامل اجرایی از قبیل مسئول اتوبوس،مربی آمادگی دفاعی،فرهنگیان بسیجی ،مداح،روحانی،امدادگر و راوی اعزام خواهند شد.

در پایان جلسه شرکت کنندگان در خصوص برنامه های پشتیبانی و فرهنگی این اردو به بحث و تبادل نظر پرداختند.

لازم بذکر است اردوی راهیان نور درس آمادگی دفاعی مدارس متوسطه با هدف گسترش فرهنگ ایثار و شهادت و عینیت بخشیدن به مسئله دفاع برای دانش آموزان با همکاری اداره آموزش و پرورش ، ناحیه مقاومت بسیج ،بسیج دانش آموزی و فرهنگیان و ستاد راهیان نور کشور برگزار می شود