نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری جلسه شورای معاونین آموزش و پرورش

برگزاری جلسه شورای معاونین آموزش و پرورش

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش بهاباد، جلسه شورای معاونین اداره آموزش و پرورش این شهرستان با حضور رئیس، معاونین و کارشناسان این اداره برگزار شد.

رئیس اداره آموزش و پرورش بهاباد در این جلسه ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و آغاز هفته وحدت و مؤدت گفت: انقلاب اسلامی علاوه بر ايجاد و تقويت روحیه خودباوری به موقعيت و جايگاه واقعی و مستقل خود در دنيا نيز دست يافت و با از بين بردن تجمل پرستی و قدرت طلبی، اطاعت از خدا، پيامبر و اولی الامر را سرلوحه برنامه های خود قرار داد.

«حسن عبداله ئیان» در ادامه اضهار داشت: دهه فجرمتعلق به همه نسل هاوافرادجامعه است وهمه اقشاروظیفه دارندآن راپاس بدارندوخاطره به یادماندنی ایثارگران ومجاهدان آن دوران رازنده نگه دارندونسل های جدیدراباآن دوران حماسه وایثارآشناکنند.

لازم به ذکر است تجهیز مرکز ضمن خدمت فرهنگیان در دبستان شهید مدنی، پیگیری و حل مشکلات اتوماسیون اداری مدارس، تجزیه و تحلیل آزمونهای علمی و امتحانات نوبت اول توسط مشاورین، برگزاری جلسات مشترک با هیئت امناء مساجد در رابطه با طرح نهضت ملی حفظ قران کریم و برگزاری جلسات ماهیانه شبی با قران در مساجد سطح شهرستان از مهمترین مصوبات این جلسه بود.