نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان

برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش بهاباد، یازدهمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان با حضورمعاون فرماندار، رئیس اداره آموزش و پرورش ، رؤسای ادارات بهزیستی و کمیته امداد ، انجمن اولیاء و مدیر مدرسه استثنایی طلوع و سایر اعضاء در محل فرمانداری بهاباد برگزارشد.

در این جلسه که با محوریت بررسی و پیگیری مسائل و مشکلات دانش آموزان استثنایی برگزار شد. ابتدا مدیرآموزشگاه استثنایی طلوع گزارشی از فعالیتهای این مدرسه را در سال جاری بیان نمود.

«عباس رحمانی» در ادامه با اشاره به توانمندی ها و استعدادهای کودکان استثنایی کمبود امکانات کمک آموزشی، ایاب و ذهاب دانش آموزان روستایی و کمبود بودجه را از مهمترین موانع در رشد و شکوفایی دانش آموزان این آموزشگاه دانست.

در ادامه جلسه مسئول ستاد اسکان میهمانان نوروزی اداره آموزش و پرورش ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در رابطه با اسکان میهمانان نوروزی در این اداره از بکارگیری همه امکانات و ظرفیت های موجود در این شهرستان به منظور اسکان میهمانان نورزی خبرداد.  

گفتنی است خرید تجهیزات کمک آموزشی مدرسه استثنایی طلوع و حل مشکل ایاب و ذهاب دانش آموزان روستایی این آموزشگاه، برگزاری دوره های آموزشی ویژه دبیران مقطع ابتدایی با حضور اساتید مجرب و برگزاری جشنواره فیلم رشد در بخش آسفیچ و دهستان احمد آباد از اهم مصوبات این جلسه بود.