نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان

برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش بهاباد، همزمان با هفته شوراهای آموزش و پرورش دهمین جلسه شورای آموزش و پرورش در سال جاری با حضورفرماندار، امام جمعه و اعضای شورا در سالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد.

امام جمعه بهاباد در ابتدای جلسه با تبریک هفته شوراهای آموزش و پرورش هدف از تشکیل این شورا را تحقق مشاركت و نظارت مردم در امر آموزش و پرورش و بهره‌گيري از كليه منابع و امكانات جهت تامين، توسعه و تجهيز فضاهاي آموزشي و تسهيل در فعاليتهاي اجرايي آموزش و پرورش بیان نمود.

رئیس اداره آموزش و پرورش بهاباد نیز در این جلسه با اشاره به اهمیت و نقش شورای آموزش و پرورش در راستای تحقق تحول بنیادین در آموزش و پرورش و دستاوردهای این شورا درسالهای گذشته، گزارشی از عملکرد یکساله شورای آموزش و پرورش شهرستان و روند اجرای مصوبات این شورا را بیان نمود.

«حسن عبداله ئیان» در ادامه افزود: شورای آموزش و پرورش شهرستان در سال گذشته 45 مصوبه داشته است که از این تعداد 30 مصوبه آن اجرایی شده و مابقی مصوبات نیز در دست پیگیری می باشد.

سپس فرماندار بهاباد با گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش افزود: کشور هایی  که در مسیر پیشرفت وترقی قرار دارند بحث مشورت وشورا را در رأس امور قرار داده اند.