نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش بهاباد با موضوع پروژه مهر 95

فرماندار بهاباد بر تربیت دانش آموزانی عالم که دارای قدرت تشخیص و بصیرت باشد تاکید کرد.
برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش بهاباد با موضوع پروژه مهر 95

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان بهاباد یکصد و شصت و هشتمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بهاباد از ابتدا و پنجمین جلسه این شورا در سال جاری به ریاست عباس اقبال فرماندار بهاباد و با موضوع پروژه مهر 95 بر گزار شد.

در این جلسه که علاوه بر اعضاء ثابت این شورا ، بخشداران مرکزی و آسفیج ، اعضاء شورای اسلامی شهر ، نماینده انتظامی شهرستان ، دبیر پروژه مهر 95 بهاباد و برخی کارشناسان اداره آموزش و پرورش نیز حضور داشتند در خصوص مباحث و مسائل مختلف پروژه مهر و بازگشایی با نشاط وهمراه با آمادگی مدارس بحث و تصمیم گیری شد.

عباس اقبال فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش بهاباد در این جلسه با اشاره به جایگاه و اهمیت آموزش و پرورش در جامعه ،همه مشکلات و بدبختی های جوامع بشری امروزی را ناشی از دو گروه عالمان بی عمل ،بدون بینش و بصیرت و ناهل و نیز جاهلان بی علم دانست و تاکید کرد  آموزش و پرورش در صورتی که بتواند آموزش را همراه ،همگام و در کنار پرورش و تربیت اخلاقی به دانش آموز تعلیم دهد در رسیدن به اهدافش موفق و در غیر این صورت نه تنها موفق نخواهد بود بلکه شاهد آثار سوء این آموزش ناصحیح در جامعه نیزخواهیم بود.

رئیس شورای آموزش و پرورش بهاباد گفت علم به انسان قدرت می دهد و ایمان جهت و علم بی عمل و عمل بدون علم و آگاهی هر دو برای جامعه بشری خطرناک می باشد.