نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز در شهرستان بهاباد

تجلیل از همت بلند و تلاش خیرین سخاوتمند مدرسه ساز در مدارس شهرستان بهاباد
تجلیل از همت بلند و تلاش خیرین سخاوتمند مدرسه ساز در مدارس شهرستان بهاباد

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بهاباد بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز همزمان با سراسر استان در تمامی مدارس خیر ساز شهرستان بهاباد نیز برگزار شد

مراسم نمادین این جشنواره با حضورخانی زاده  فرماندار ،رزاقی  مدیر آموزش و پرورش و قانع کارشناس اداره مشارکت های اداره کل آموزش و پرورش استان در دبستان قرآنی شهید بهابادی برگزار گردید.

فرماندار بهاباد در مراسم تجلیل از خانواده شهید بهابادی ایران اسلامی را مهد پرورش بزرگ مردان و آزاده زنانی دانست که نمونه واقعی انسانیت و نوع دوستی بوده و عمر گرانمایه  و سرمایه خود را وقف ساختن مامن علم و دانش برای تربیت نسل آینده ساز جامعه نموده اند.

خانی زاده با تجلیل از همت بلند همه خیرین مدرسه ساز ترویج فرهنگ مدرسه سازی را در جامعه ضروری دانست و بر توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی و ایجاد عدالت آموزشی در همه جای شهرستان تاکید نمود.

حسن رزاقی مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهاباد نیز در سخنانی ضمن ارائه آمار و ارقامی از مدارس خیری ساز شهرستان بیان داشت : خوشیختانه با همت و تلاش خیرین عزیز و توجه ویژه دولتمردان شاهد توسعه فضاهای آموزشی در شهرستان هستیم که قطعا باعث رشد و بالندگی آموزش و پرورش شهرستان خواهد شد.

آدرس کوتاه: